PTT ANADOLUM LOJİSTİK A.Ş.

Şirketimiz Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Anonim Şirketi iştirakidir. Şirketimiz yurt içi ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kurum ve kuruluşlara kaliteli ve eğitimli personel ve destek hizmetleri vermek, her türlü motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz araçlarının alımı ve kiralanmasını temin etmek, her türlü inşaat taahhüt işlerini vermek ve yürütmek, her türlü içme suyu alım satım, ambalajlama ve pazarlamasını yapmak, çağrı merkezi ve teknoloji, yazılım hizmetleri yapmak, kargo ve lojistik işlerini yapmak üzere, 27 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı, hukuka, sosyal, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık emniyet ve çevreye duyarlı bir biçimde müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Açığa çıkmış ihtiyaçları karşılayacak hizmetleri 21. Yüzyılın yönetim anlayışına uygun şekilde sunmak, hizmetlerimizi kurumsal bir anlayışla mükemmelleştirirken adımızdaki kültürel kimliği yaşatma duyarlılığı ile faaliyetlerini sürdürmek,
Faaliyet alanlarımızda teknolojiyi ve tecrübeyi birleştirip üstün görev bilinci ve ekip ruhu ile çalışarak kaliteli hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Kamunun güven veren desteği ile Şirket çalışanlarının operasyonel kabiliyeti ve üstün gayreti, fedakarlık ve ekip ruhuna uygun çalışmaları sonucunda hizmette mükemmeliyeti sağlamak, rekabet gücünü arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimiz verdiği tüm hizmetlerde şartsız müşteri memnuniyetine odaklanmakta, hizmette etkinlik, verimlilik, mükemmeliyet ve üstün kalite anlayışını esas almakta, çalışanların moral ve motivasyonlarının artırılarak sistem ve hizmette yapılacak her türlü değişim, iyileştirme ve gelişimde katkılarının alınmasına önem vermektedir.

 

 

 

 

PTT Anadolum Kişisel Veri İşleme Politikası

PTT Anadolum Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formu

NELER YAPARIZ

Araç Kiralama ve Filo Yönetimi

Her türlü motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtları ve bunlara ait makineleri kiraya vermek, alım satım işleri ve takibini yapmak.Devam Et »

İş Gücü Temini ve Destek Hizmetleri

Şirket olarak amacımız, yurt içi ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kurum ve kuruluşların iç ve dış mekan temizliklerini yapmak.

Devam Et »

Tedarik ve Lojistik Hizmetleri

Yurt içinde ve yurt dışında kara, deniz ve hava yolu taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Devam Et »

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Gönder